Nowa Dacia Duster


Niepowtarzalny, bardziej designerski styl – Nowy Duster jak nigdy dotąd ma wszystkie cechy kultowego SUV-a. Finezyjna linia grilla podkreśla zamiłowanie do przygód. Pojawia się nowy, charakterystyczny dla marki układ świateł w kształcie litery Y. Przednie i tylne światła są teraz wykonane w technologii LED*. Jeszcze lepiej oświetlają drogę, zapewniając wyższy poziom bezpieczeństwa. Tylny spojler o zmienionym kształcie przyczynia się do zmniejszenia emisji CO2 i jednocześnie sprawia, że linia nadwozia zyskuje bardziej dynamiczny charakter. Nowe obręcze kół ze stopu metali lekkich zapowiadają możliwość ucieczki od codzienności. Nowy Duster, wierny swojemu DNA, pozostaje rodzinnym SUV-em z duszą amatora bezdroży. Jest równie świetnym towarzyszem w codziennych dojazdach, co w wypadach na łono natury. A nowy kolor nadwozia Pomarańczowy Arizona wprost zachęca do podróży!

Jeśli chodzi o komfort, samochód został wyposażono w wysoką środkową konsolę z przesuwnym podłokietnikiem, dwa systemy multimedialne z nowym 8-calowym ekranem oraz dwusprzęgłową automatyczną skrzynię biegów EDC. Nowy Duster jest jak zawsze wszechstronny i dostępny w wersji z napędem na 2 lub na 4 koła. Wersja z napędem na 4 koła została wyposażona w nową generację systemu 4x4 Monitor o poszerzonych funkcjonalnościach.


DWA NOWE SYSTEMY MULTIMEDIALNE DO WYBORU

Oprócz wyposażenia audio Dacia Plug & Music (radio, MP3, USB i Bluetooth) dostępne są dwa nowe, intuicyjne systemy multimedialne: Media Display i Media Nav. Wraz z nimi na desce rozdzielczej pojawia się nowy, 8-calowy ekran dotykowy.

W przypadku Media Display wyposażenie obejmuje 6 głośników (w tym dwa boomery i dwa głośniki wysokotonowe z przodu), radio cyfrowe DAB, złącze Bluetooth®, dwa porty USB i przewodowe klonowanie ekranu smartfona kompatybilne z Apple CarPlay® i Android Auto®. Aktywację funkcji poleceń głosowych i obsługę głosową asystenta iOS lub Google w smartfonie umożliwiają przyciski sterowania w kierownicy.

W przypadku Media Nav system multimedialny wzbogaca się dodatkowo o pokładową nawigację i łączność bezprzewodową Wi-Fi kompatybilną z Apple CarPlay® i Android Auto®.

Na ekranie Media Display i Media Nav dostępna jest zakładka „Samochód”, zapewniająca dostęp do informacji dotyczących ekojazdy, a w wersji z napędem na 4 koła do systemu 4x4 Monitor (z wysokościomierzem, inklinometrem, busolą itd.).


* Z wyjątkiem świateł drogowych.

Wiele osób czekało na Dustera z automatyczną skrzynią biegów. I jest! Dostępna w nowym Dusterze z napędem na dwa koła sprawia, że jazda jest jeszcze bardziej przyjemna. Podobnie jak system multimedialny z dużym ekranem dotykowym 8”, który ułatwia odczyt informacji. Nowy Duster to po prostu wyższy komfort jazdy: nowa tapicerka, wygodne zagłówki, odsuwany podłokietnik wyposażony w dodatkowy schowek o pojemności blisko 1,1 l. czy automatyczna klimatyacja. Duster dba również o pasażerów siedzących z tyłu: dwa gniazda USB pozwalają na ładowanie tabletów i smartfonów. Teraz możesz bez obaw ruszyć w daleką podróż. Nowe atuty w połączeniu z zaletami, które złożyły się na sukces Dacii Duster, jak Keyless Entry, napęd 4×4, kamera multiview, sprawiają, że kabina nigdy jeszcze nie była tak komfortowa! Nowa Dacia Duster dzięki prześwitowi 214mm gotowa jest pokonać największe bezdroża.

Nowa Dacia Duster oferuje szeroki wybór silników benzynowych oraz diesli:
  • TCe 90 KM 4x2
  • Eco-G 100KM
  • TCe 130KM 4x2
  • TCe 150KM 4x2 z automatyczna skrzynia biegów
  • Blue dCi 115KM 4x2
  • TCe 150 KM z napędem 4x4
  • Blue dCi 115KM z napędem 4x4

Szanowni Klienci, informujemy że w dniu 9/06 (piątek) nasze Salony pracują w godz. 10.00-15.00, Serwisy Mechaniczne i Blacharskie w godz. 8.00-16.00, Działy Części Zamiennych w godz. 8.00-16.00, Stacja Kontroli Pojazdów w godz. 8.00-16.00. Za utrudnienia przepraszamy.