Nowa Dacia Jogger

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

Rodzinna i wszechstronna Dacia Jogger łączy w sobie to co najlepsze z każdego segmentu: długość kombi, przestronność kombivana i godne SUV-a możliwości terenowe. Jako prawdziwy rodzinny samochód Dacii, Jogger wyróżnia się najlepszym stosunkiem ceny do przestronności i wielofunkcyjności. Dacia Jogger to idealny towarzysz codziennych podróży dla rodzin, które pragną uciec od codzienności i cieszyć się wolnością na świeżym powietrzu.

Dacia Jogger charakteryzuje się typowym dla tej marki pionowym przodem z dużą osłoną chłodnicy i mocno zarysowanymi nadkolami oraz dużym prześwitem (200mm) dzięki któremu może poruszać się po wszelkiego rodzaju drogach.

Przednie i tylne światła mają charakterystyczny układ w kształcie litery Y, który jest nowym wyróżnikiem Dacii. Przednie światła dzienne i światła mijania są wykonane w technologii LED. Oprócz mniejszego zużycia energii diody LED zapewniają też skuteczniejsze oświetlenie zarówno w dzień, jak i w nocy, co pozwala kierowcy lepiej widzieć i być widzianym przez innych użytkowników drogi. Zależnie od wersji Dacia Jogger może być wyposażona w modułowe relingi dachowe, które można przekształcić w poprzeczki kilkoma obrotami klucza.

KOMFORT DLA WSZYSTKICH PASAŻERÓW

W zależności od wersji, pasażerowie drugiego rzędu mają do swojej dyspozycji dwa stoliki typu lotniczego z uchwytami na kubki. Ponadto w trosce o bezpieczeństwo dzieci dwa boczne miejsca w drugim rzędzie wyposażono w mocowania fotelików dziecięcych Isofix. Obaj pasażerowie w trzecim rzędzie siedzeń mają do swojej dyspozycji indywidualny fotel i podłokietnik. Dacia Jogger jest wyposażona w schowki o łącznej pojemności 24 litrów, rozmieszczone w całej kabinie.

Dacia Jogger w wersji 7-osobowej to trzymiejscowa kanapa składana w układzie 2/3-1/3 (w drugim rzędzie) oraz dwa składane fotele, które można pojedynczo wyjąć (w trzecim rzędzie). Maksymalna pojemność przestrzeni ładunkowej Dacii Jogger (po złożeniu wszystkich tylnych siedzeń) wynosi 1 819 litrów. Dzięki mierzącemu 4,55 m nadwoziu i znacznemu, wynoszącemu 2,90 m rozstawowi osi, Dacia Jogger może poszczycić się najprzestronniejszym wnętrzem w segmencie.

MEDIA CONTROL

Media Control to kompletny system multimedialny, w skład którego wchodzą dwa głośniki, wbudowana bezpośrednio w deskę rozdzielczą stacja dokująca do smartfonów, złącza Bluetooth i USB, przyciski sterowania w kierownicy oraz wyświetlanie informacji radiowych na 3,5-calowym ekranie cyfrowym TFT komputera pokładowego.

MEDIA DISPLAY I MEDIA NAV

W skład systemu Media Display wchodzą cztery głośniki, gniazdo USB i duży, 8-calowy wysoko umieszczony ekran dotykowy oraz złącze Bluetooth, które jest kompatybilne ze stosowanymi w smartfonach protokołami Android Auto i Apple CarPlay. Specjalna zakładka „Samochód” zapewnia dostęp do regulacji ustawień niektórych systemów wspomagania prowadzenia.

Dacia Jogger oferuje wiele dodatkowych elementów wyposażenia są to:

  • podgrzewane przednie fotele,
  • automatyczna klimatyzacja z cyfrowym wyświetlaczem,
  • karta Keyless Entry ze zdalnym odblokowaniem bagażnika i włączaniem świateł
  • automatyczne włączanie wycieraczek
  • elektryczny hamulec postojowy
  • system monitorowania martwego pola
  • czujniki wspomagania parkowania przodem i tyłem.

Dacia Jogger dostępna jest w dwóch wersjach silnikowych: z nowym, wydajnym i mocnym silnikiem benzynowym TCe 110 oraz z dwupaliwowym silnikiem TCe 100 LPG. Natomiast w 2023 roku oferta zespołów napędowych zostanie uzupełniona o wersję hybrydową.

NOWY SILNIK TCe 110

Dacia Jogger może być napędzana całkowicie nowym sinikiem benzynowym TCe 110 z mechaniczną, 6-stopniową skrzynią biegów. Jest to 3-cylindrowy, turbodoładowany silnik z układem bezpośredniego wtrysku, który rozwija moc 110 KM (81 kW).

TCe 100 LPG

Dacia Jogger z silnikiem TCe 100 LPG ma zasięg ponad 1 100 km dzięki dwóm zbiornikom: 40-litrowemu zbiornikowi LPG i 50-litrowemu zbiornikowi benzyny. Wprowadzone w Daciach zasilanie LPG łączy łatwość użytkowania z przyjemnością z jazdy, zmniejszoną emisją CO2 i dużym zasięgiem.


Szanowni Klienci, informujemy, że od dnia 05/02/2024 r. Działy Sprzedaży Części Zamiennych w lokalizacjach Dacia PGD Puławska, Dacia PGD Mory, Dacia PGD Białowieska oraz Dacia PGD Lewinowska zostają zamknięte. Zapraszamy do Działu Sprzedaży Części Zamiennych w Dacia PGD Aleje Jerozolimskie lub na stronę skleprgwarszawa.pl