Przygotuj się na wiosnę w serwisach Dacia PGD Warszawa

Zadbaj o bezpieczeństwo i zmień opony na letnieAtrakcyjna oferta opon letnich dla Twojej Dacii 

Umów się na wizytę w R-SHOP


Opony letnie są bardziej wytrzymałe oraz przystosowane do jazdy w warunkach suchej i mokrej drogi. Na suchej nawierzchni mają krótszą drogę hamowania niż opony zimowe w tych samych warunkach.

  • zaleca się zmianę opon na letnie, kiedy średnia dobowa temperatura podnosi się powyżej plus 7 stopni Celsjusza
  • regularna kontrola ciśnienia powietrza w oponach pozwala zmniejszyć wydatki na ogumienie, ponieważ opony zużywają się w bardziej jednolity sposób, a ponadto samochód zużywa mniej paliwa
  • zakładanie nowych opon powinno odbywać się według specjalnych zasad - zawsze trzeba zmieniać opony parami, zakładając nowsze na tylną oś
  • zmiana opon o odpowiedniej porze roku znacznie wydłuża ich przebieg i żywotność w wysokich temperaturach opony zimowe szybciej się zużywają, gdyż są bardziej elastyczne.

Sprawdź ofertę

Serwis 4+Oferta specjalna dla aut starszych niż 4 -letnie


Jeśli jesteś posiadaczem samochodu starszego niż 4-letni, oferta może spełnić Twoje oczekiwania względem usług serwisowych. Co więcej, usługi mechaniczne, wymiana klocków hamulcowych, wymiana wahaczy czy przegląd samochodu, będą dostępne nawet do 30% taniej niż w przypadku pakietu Original. Pozostawiając nam do dyspozycji swój samochód gwarantujemy Ci że, odbierając go z naprawy lub przeglądu w ASO, zyskujesz przede wszystkim sprawne i niezawodne auto, które będzie ci służyć jeszcze przez długi czas.

Pakiety serwisowe możesz dostosować nie tylko do swojego budżetu, ale i potrzeb. Wybierając jeden z nich, zyskujesz dostęp do części Value+ – części zamiennych, które doskonale sprawdzają się w starszych samochodach.

Tak prosta i przyjemna obsługa techniczna jest możliwa tylko w Dacii!Dowiedz się więcej

Dbaj o powietrze, którym oddychasz

Klimatyzacja znacząco poprawia komfort naszej podroży. Należy jednak pamiętać, że podstawą jej wydajności jest regularne czyszczenie urządzenia. Rekomendujemy wykonanie corocznego przeglądu i czyszczenia klimatyzacji wraz z wymianą filtra kabinowego, którego zadaniem jest utrzymywanie czystego powietrza w kabinie i zatrzymywanie zanieczyszczeń w postaci kurzu, pyłków kwiatowych, szkodliwych gazów i cząstek powstałych w wyniku ścierania się okładzin hamulcowych i opon. Substancje te, jeśli nie zostaną wyeliminowane, mogą działać na oczy, nos i oskrzela powodując problemy zdrowotne, podrażnienia i dyskomfort, zwłaszcza u osób cierpiących na uczulenia i astmę.
umów się do serwisu

Sprawdź akcesoria stworzone dla Twojej Dacii

Dywaniki tekstylne

 od 179 zł

składana mata do bagażnika
669
Poprzeczki dachowe
879 
Kufer dachowy Dacia 480L
 1569 zł
Sprawdź ofertę