Przygotuj się na lato w serwisach Dacia PGD Warszawa

Zadbaj o bezpieczeństwo i zmień opony na letnie


Atrakcyjna oferta opon letnich. 

Umów się na wizytę w R-SHOP


Opony letnie są bardziej wytrzymałe oraz przystosowane do jazdy w warunkach suchej i mokrej drogi. Na suchej nawierzchni mają krótszą drogę hamowania niż opony zimowe w tych samych warunkach.

  • zaleca się zmianę opon na letnie, kiedy średnia dobowa temperatura podnosi się powyżej plus 7 stopni Celsjusza
  • regularna kontrola ciśnienia powietrza w oponach pozwala zmniejszyć wydatki na ogumienie, ponieważ opony zużywają się w bardziej jednolity sposób, a ponadto samochód zużywa mniej paliwa
  • zakładanie nowych opon powinno odbywać się według specjalnych zasad - zawsze trzeba zmieniać opony parami, zakładając nowsze na tylną oś
  • zmiana opon o odpowiedniej porze roku znacznie wydłuża ich przebieg i żywotność w wysokich temperaturach opony zimowe szybciej się zużywają, gdyż są bardziej elastyczne.

Sprawdź ofertę

Program Advanatge


Dbaj o powietrze, którym oddychasz

Klimatyzacja znacząco poprawia komfort naszej podroży. Należy jednak pamiętać, że podstawą jej wydajności jest regularne czyszczenie urządzenia. Rekomendujemy wykonanie corocznego przeglądu i czyszczenia klimatyzacji wraz z wymianą filtra kabinowego, którego zadaniem jest utrzymywanie czystego powietrza w kabinie i zatrzymywanie zanieczyszczeń w postaci kurzu, pyłków kwiatowych, szkodliwych gazów i cząstek powstałych w wyniku ścierania się okładzin hamulcowych i opon. Substancje te, jeśli nie zostaną wyeliminowane, mogą działać na oczy, nos i oskrzela powodując problemy zdrowotne, podrażnienia i dyskomfort, zwłaszcza u osób cierpiących na uczulenia i astmę.
umów się do serwisu

Sprawdź akcesoria stworzone dla Twojej Dacii

Dywaniki tekstylne

 249 zł

Krata do bagażnika
1659
Kufer dachowy 480l
2119 
Bagażnik rowerowy
 599 zł
Sprawdź ofertę

Szanowni Klienci, informujemy że w dniu 9/06 (piątek) nasze Salony pracują w godz. 10.00-15.00, Serwisy Mechaniczne i Blacharskie w godz. 8.00-16.00, Działy Części Zamiennych w godz. 8.00-16.00, Stacja Kontroli Pojazdów w godz. 8.00-16.00. Za utrudnienia przepraszamy.