Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe


Jako autoryzowany Partner Dacia zapewniamy usługi blacharskie na najwyższym poziomie. Wszystkie naprawy nadwozia wykonujemy zgodnie z procedurami przewidzianymi przez producenta. Dzięki temu, po wizycie w naszym serwisie, każde auto będzie tak samo dobre jak przed zdarzeniem drogowym!

Wybierając miejsce gdzie wykonywane są naprawy blacharskie warto kierować się jakością wykonywanych usług. Ingerencja w nadwozie samochodu ma bezpośredni wpływ zarówno na jego wygląd zewnętrzny, jak również bezpieczeństwo w przypadku kolejnego zdarzenia drogowego. Warto zatem wybrać wybrać warsztat, w którym usługi blacharskie świadczone są zgodnie z procedurami przewidzianymi przez producenta auta.

Profesjonalne naprawy blacharskie

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych serwisów? Poznaj cztery powody dla których usługi blacharskie Dacia Warszawa to idealny wybór!

1.Kompleksowe podejście. Zdarzyła Ci się szkoda? Zgłoś się do nas! Zapewniamy całościową obsługę nie tylko w zakresie napraw, ale także likwidacji szkód komunikacyjnych. Słowem - nie musisz się o nic martwić! Wybierz tylko dogodny dla siebie termin naprawy, a my zajmiemy się resztą.
2.Rok gwarancji. Jesteśmy pewni jakości, którą oferujemy. To dlatego otrzymasz od nas aż rok gwarancji na części oraz robociznę!
3.Wysoka jakość napraw. W naszych serwisach pracują najlepsi blacharze i lakiernicy, posiadający wieloletnie doświadczenie i certyfikaty marki Dacia. Dysponujemy własnymi stanowiskami do profesjonalnych napraw nadwozi samochodowych po szkodach komunikacyjnych (zarówno blacharstwo, jak i lakiernictwo samochodowe). Każde auto po naprawie blacharskiej w Dacia Warszawa będzie jak nowe!
4.Auto zastępcze. Uszkodzenie samochodu nie musi utrudniać Ci życia! Na czas jego naprawy blacharskiej możemy zaproponować Ci skorzystanie z auta zastępczego!


Nowoczesny warsztat

Wszystkie warsztaty blacharskie Dacia PGD dysponują najnowocześniejszym sprzętem do napraw nadwozi. Własne komory lakiernicze, ramy naprawcze czy inne akcesoria blacharskie sprawiają, że wizyta w naszym serwisie to pewność dobrze wykonanej naprawy.
Jako autoryzowany punkt Dacia, wykonujący naprawy blacharskie doskonale wiemy, że w motoryzacji bardzo istotny jest nieustanny rozwój. To dlatego ciągle inwestujemy w szkolenia personelu zatrudnionego w naszych warsztatach. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami rekomendowanymi przez producenta - dzięki temu, możemy z dumą stwierdzić, że świadczymy naprawy blacharskie na najwyższym poziomie.

Dbamy nie tylko o samochody, ale także o środowisko. W trakcie napraw blacharsko-lakierniczych stosujemy wyłącznie produkty, które w minimalny sposób wpływają na środowisko naturalne. Nieustannie podnosimy kompetencje naszej kadry mechaników, nie tylko w zakresie napraw blacharskich nadwozi, lecz również w kontekście dbałości o środowisko.

Dacia PGD Puławska
ul. Puławska 621B
Tel. 22 5 444 444
Dacia PGD Mory
ul. Poznańska 16/18
Tel. 22 5 444 444
Dacia PGD Lewinowska
ul. Lewinowska 37/37A
Tel. 22 5 444 444
Dacia PGD Białowieska
ul. Białowieska 10A
te. 22 5 444 444


Szanowni Klienci, w dniu 31/05 (piątek) zmianie uległy godziny pracy poszczególnych działów: Salony - 9.00-16.00; Serwisy mechaniczne - 8.00-16.00; Stacja Kontroli Pojazdów - 8.00-16.00; Części zamienne - nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.