Oferty serwisowe

Wiosna w serwisach Dacia PGD Warszawa


Sprawdź nasza aktualną ofertę wiosenną w serwisach Dacia. Znajdziesz tam m.in. ofertę na:


  • opony letnie
  • felgi aluminiowe
  • czyszczenie klimatyzacji
  • serwis 4+
  • akcesoriaSprawdź ofertę
Hotel dla opon za 1 zł przy zakupie kompletu opon/ kół


Przy zakupie kompletu opon lub kół w naszych serwisach otrzymasz hotel dla opon/kół za 1 zł. Regularna wymiana opon/kół na nowe to inwestycja w bezpieczeństwo, wydajność i długoterminową oszczędność. Stare, zużyte opony/koła mogą wpływać na stabilność pojazdu, prowadzenie oraz komfort jazdy. Nowe opony poprawiają ogólną wydajność samochodu, zapewniając płynne i precyzyjne kierowanie. Zużyte opony/koła generują większe opory toczenia, co skutkuje większym zużyciem paliwa. Inwestycja w nowe opony może się szybko zwrócić.


Sprawdź ofertę

Przegląd układu klimatyzacji za 249 zł brutto*


Sezon wiosenny jest idealny na wykonanie niezbędnych czynności serwisowych związanych z układem klimatyzacji. W układzie wentylacyjnym panuje środowisko idealne do rozwoju drobnoustrojów, grzybów, bakterii oraz patogenów, które są groźnie dla naszego układu oddechowego, dlatego warto skontrolować stan układu klimatyzacji.

Cena promocyjna: 249zł
Cena standardowa:299 zł
Ostatnie 30 dni: 299 zł

*Cena nie zawiera czynnika

Umów się do serwisu

Kontrola zawieszenia, podwozia i hamulców za 49 zł brutto


Umów się na wymianę opon w naszym serwisie i skorzystaj ze specjalnej oferty na dodatkową kontrolę zawieszenia, podwozia i hamulców już za 49 zł. Dbając o kondycję zawieszenia podwozia oraz układu hamulcowego, chronimy swoje życie, ale również zwiększamy bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego. Regularna kontrola pozwala wykryć i naprawić ewentualne usterki, zapewniając płynne i bezpieczne prowadzenie pojazdu.

Cena promocyjna: 49zł
Cena standardowa: 139 zł
Ostatnie 30 dni: 139 zł

Umów się do serwisu

Regulacja zbieżności kół lub kontrola geometrii za 169 zł brutto


Umów się na wymianę kół/opon w naszych serwisach i skorzystaj z oferty na regulację zbieżności lub kontrolę geometrii kół za 169 zł brutto. Prawidłowo zregulowana zbieżność i geometria są kluczowe dla stabilności pojazdu. Zapewniają one, że każde koło pracuje zgodnie z zamierzeniem, eliminując ryzyko niekontrolowanego prowadzenia i potencjalnych wypadków.

Cena promocyjna: 169zł
Cena standardowa: 299zł
Ostatnie 30 dni: 299 zł


Umów się do serwisu
Zabezpieczenie antykorozyjne - rabat 20%

Warto zadbać o zabezpieczenie podwozia samochodu przed korozją oraz uszkodzeniami mechanicznymi, aby bezpiecznie i komfortowo podróżować w trudnych warunkach atmosferycznych. Podwozie jest najbardziej narażone na uszkodzenia spowodowane niekorzystnymi warunkami drogowymi, dlatego warto zadbać o profesjonalną konserwację podwozia w naszym autoryzowanym serwisie. Zabezpieczenie antykorozyjne podwozia to bezpieczeństwo i komfort jazdy oraz inwestycja w długotrwałe utrzymanie pojazdu w idealnym stanie.Umów się do serwisu