Dacia II rok

Niebawem miną dwa lata odkąd wyjechali Państwo z naszego salonu nowym samochodem. Mamy nadzieję, że Państwa Dacia sprawia wiele radości i spełnia wszystkie oczekiwania.

Aby zachować najwyższą jakość i wygodę użytkowania samochodu, ważna jest regularna i profesjonalna obsługa serwisowa. Pragniemy przypomnieć, że zgodnie z Programem Obsługi Dacii wkrótce zbliża się termin wykonania okresowego przeglądu obejmującego czynności obsługowe i kontrolne Państwa Dacii przewidziane przez producenta w tym okresie.


W przypadku samochodu wyposażonego w instalację LPG przypominamy o obowiązkowym badaniu technicznym, które mogą Państwo wykonać na naszej Stacji Kontroli Pojazdów.


Jak w każdą rocznicę zarejestrowania samochodu, przypominamy o kwestii jego ubezpieczenia. Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe, które - poza gwarancją naprawy w Autoryzowanym Serwisie - oferują szereg dodatkowych korzyści.

BĄDŹ ORYGINALNY, BĄDŹ BEZPIECZNY

9 POWODÓW DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SERWIS RRG Warszawa

Jesteś na bieżąco
Serwis RRG Warszawa i Producent są ze sobą w stałym kontakcie. Korzystając z Serwisu RRG Warszawa, masz pewność, że zostaniesz poinformowany o wszystkich akcjach i ważnych terminach związanych z Twoim samochodem. Dzięki temu Twój samochód zawsze będzie sprawny i będziesz mógł poruszać się nim bez obaw. W nowszych samochodach stosuje się wiele systemów elektronicznych, których oprogramowanie należy aktualizować. Serwis RRG Warszawa ma dostęp do najnowszych wersji oprogramowania, dzięki czemu Ty możesz bezpiecznie i legalnie zaktualizować system w swoim samochodzie.

Naprawa z gwarancją

Serwis RRG Warszawa daje Ci gwarancję na części i wykonane usługi. Dzięki temu nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów.

Liczy się Twój czas i wygoda
Na czas wizyty w serwisie możesz wypożyczyć samochód zastępczy, dzięki któremu nie będziesz musiał zmieniać swoich planów. Oczekując na realizację usługi na miejscu, możesz napić się kawy i skorzystać z bezprzewodowego łącza do Internetu (Wi-Fi).

Bezpieczeństwo gratis
Na Twoje życzenie przy okazji wykonywanej usługi Serwis RRG Warszawa może sprawdzić również kluczowe elementy samochodu mające wpływ na bezpieczeństwo podróżowania. Mechanicy ocenią np. zużycie klocków hamulcowych, opon i poinformują Cię, jeśli będą one wymagały wymiany. Wszystko po to, abyś wyjeżdżając z Serwisu RRG Warszawa miał pewność, że podróżowanie Twoim samochodem jest całkowicie bezpieczne.

Najważniejsze szkolenia
W nowych samochodach stosowane są coraz nowocześniejsze technologie. W Serwisie RRG Warszawa dużą wagę przywiązuje się do szkolenia mechaników. Specjalistyczna wiedza przyspiesza diagnozę i proces naprawy.

Odpowiednia naprawa
Serwis RRG Warszawa jest wyposażony w specjalistyczne narzędzia, dostarczane przez Producentów i dostosowane do konkretnych modeli aut. Serwis RRG Warszawa dysponuje pełną ofertą części zamiennych, ma także możliwość zamówienia potrzebnych części bezpośrednio od Producenta. Ogranicza to wszelkie niedogodności i skraca czas naprawy.

Twoje zdanie ma znaczenie

Serwis RRG Warszawa pracuje według rygorystycznych norm dotyczących jakości pracy, szkoleń i obsługi Klienta. Ty jako Klient masz możliwość oceny pracy serwisu, a Twoje uwagi są wnikliwie analizowane i stanowią podstawę do udoskonalania pracy systemu.

Zysk przy sprzedaży

W Serwisie RRG Warszawa masz pewność, że książka serwisowa Twojego auta jest uzupełniana starannie i rzetelnie. Dzięki temu sprzedając samochód, będziesz mógł uzyskać za niego wyższą cenę, ponieważ kupujący będzie miał pewność, że dane zawarte w książce serwisowej są zgodne z prawdą.

Film z przeprowadzonej kontroli
Na Twoje życzenie Serwis RRG Warszawa może nagrać i przesłać film video z przeprowadzonej kontroli samochodu podczas wizyty serwisowej.