Nagrody i wyróżnienia

Dealer of the year 2017

RRG Warszawa po raz szósty najlepszą koncesją Renault w Polsce. Nagroda za najwyższą jakość obsługi Klientów.

dowiedz się więcej

Dealer of the year 2016

RENAULT WARSZAWA po raz piąty najlepszą koncesją Renault w Polsce. Nagroda za najwyższą jakość obsługi Klientów.

dowiedz się więcej

Lider serwisu 2016

Nagroda już po raz drugi została przyznana naszej firmie przez specjalistów z branży motoryzacyjnej magazynu "Dealer" za najlepszy i najbardziej innowacyjny autoryzowany serwis blacharsko-lakierniczy w Polsce.

dowiedz się więcej

Dealer of the year 2014

RENAULT WARSZAWA po raz czwarty najlepszą koncesją  Renault w Polsce według opinii Klientów. Nagroda przyznana za najwyższą jakość obsługi.

dowiedz się wiecej

Dealer of the year 2013

RENAULT WARSZAWA już po raz trzeci z rzędu okazało się najlepszą koncesją w Polsce zdobywając tytuł Dealer Of The Year 2013. RENAULT WARSZAWA ponownie najlepszą koncesją w Polsce według opinii Klientów. Nagroda za najwyższą jakość obsługi w 2013 roku.

dowiedz się więcej

Dealer of the year 2012

RENAULT WARSZAWA ponownie najlepszą koncesją w Polsce według opinii Klientów. Nagroda za najwyższa jakość obsługi w 2012 roku.

dowiedz się więcej

Dealer of the year 2011

Nagroda przyznana przez producenta dla najlepszego koncesjonera Renault w Polsce za najwyższą jakość obsługi Klientów w 2011 roku.

dowiedz się więcej

Auto Świat

Pierwsze miejsce w Wielkim Teście Salonów Samochodowych przyznane przez magazyn Auto Świat dla RENAULT WARSZAWA Aleje Jerozolimskie jako najlepszego salonu motoryzacyjnego w Warszawie.wnicy Centrum Badań Marketingowych "Test".

dowiedz się więcej

Lider serwisu 2011

Nagroda przyznana przez specjalistów z branży motoryzacyjnej magazynu Dealer za najlepszy i najbardziej innowacyjny autoryzowany serwis blacharsko-lakierniczy w Polsce.

Protektor

Nagroda przyznana przez Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów serwisowi blacharsko-lakierniczemu RENAULT WARSZAWA Praga w kategorii najlepszy serwis w Polsce.

dowiedz się więcej