Dealer of the year

Tytuł Dealer Of The Year jest co roku przyznawany najlepszym dealerom na świecie. Głównymi kryteriami w konkursie jest jakość obsługi Klientów w zakresie sprzedaży i obsługi posprzedażnej na przestrzeni danego roku.

W roku 2013 do walki o członkostwo w tym elitarnym gronie przystąpiło 2000 koncesjonerów z ponad 36 krajów, spośród których wyłoniono siedemdziesięciu trzech najlepszych.

RENAULT WARSZAWA już po raz trzeci z rzędu okazało się najlepszą koncesją w Polsce zdobywając tytuł Dealer Of The Year 2013.

Wyniki konkursu Dealer of the Year 2013 to powód do dumy dla wszystkich pracowników Renault Retail Group Warszawa. Nasza firma została laureatem tej prestiżowej nagrody trzeci rok z rzędu. Konsekwentna praca nad jakością obsługi Klienta, sprawnością organizacji oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań zostały docenione przez producenta. Motywuje nas to do zwiększenia wysiłków, aby nasze usługi odpowiadały w jak najwyższym stopniu potrzebom naszych Klientów. Zdobycie nagrody Dealer of the Year 2013 to okazja, by podziękować przede wszystkim naszym Klientom. Bez ich zaufania nie osiągnęlibyśmy tego wyróżnienia. Dziękujemy powiedział Mirosław Dąbrowski, prezes Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o.

Jeżeli jeszcze nie jesteście Państwo Klientami Renault Warszawa – dołączcie do nas i pozwólcie otoczyć się profesjonalną opieką najlepszych specjalistów. Zapraszamy!

Gdybyście chcieli Państwo dowiedzieć się więcej o naszych usługach, zakładach prosimy o kontakt z wykorzystaniem formularzy z prawej strony.