Części wymiany standardowej


Idealna oferta dla Klientów, dla których ważna jest niska cena oraz bliski jest im pogląd, że do samochodu Dacia najlepiej pasują części Dacia. 

W procesie regeneracji części Wymiany Standardowej zawsze podstawowym surowcem jest oryginalny podzespół Dacia. Części zamienne z tej grupy regenerowane są w taki sposób, by spełniały restrykcyjne wymogi producenta w zakresie solidności i jakości wykonania. 

Rozmontowanie: Podzespoły są rozmontowywane i poddawane licznym kontrolom wzrokowym, pomiarom i testom, aby do regeneracji trafiły wyłącznie te części,które nadają się do procesu regeneracji. 

Sortowanie:
W pierwszym sortowaniu rozmontowanych podzespołów następuje odrzucenie wszystkich elementów niezdatnych do regeneracji, czyli: śrub,wkrętów i nakrętek oraz części eksploatacyjnych. 

Czyszczenie: Przesortowane części są oczyszczane z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń oraz starych powłok i nalotów poprzez mycie, piaskowanie,śrutowanie. 

Ponowne wprowadzenie części do obrotu przemysłowego: Aby część powróciła do obrotu przemysłowego następuje regeneracja z zastosowaniem metod przemysłowych,w celu uzyskania parametrów odpowiadających częściom nowym.

Zmontowanie podzespołów: Montaż w całość zgodnie ze standardami Dacia. Elementy po regeneracji oraz elementy nowe (zastępujące części eksploatacyjne odrzucone na etapie sortowania), są montowane w jedną całość Kontrola jakości: Jakość oryginalnych części jest zapewniona przez stosowanie takich samych środków kontroli, jak dla nowych części montowanych fabrycznie. Wszystkie części wymiany standardowej spełniają wymagania producenta i poddawane są wyjątkowo restrykcyjnym procesom badań i testów.4 powody, dla których warto kupić części Wymiany Standardowej:
  • Oszczędność Nawet do 50% tańsze od nowych oryginalnych części Dacia
  • Niezawodność 12 miesięczna gwarancja producenta bez limitu przejechanych kilometrów (takie same zasady obowiązują w przypadku nowych oryginalnych części
  • Bezpieczeństwo Części Wymiany Standardowej spełniają restrykcyjne wymogi producenta w zakresie solidności wykonania.
  • Ochrona środowiska Kupując części Wymiany Standardowej Dacia przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego. Obecnie 90% oryginalnych części zamiennych montowanych w nowych samochodach nadaje się do ponownego przetworzenia.